Revista Design
Revista Design
Instalimi Interaktiv I Artit

Pulse Pavilion

Instalimi Interaktiv I Artit Pavijoni Pulse është një instalim interaktiv që bashkon dritën, ngjyrat, lëvizjen dhe tingullin në një përvojë shumë sensuale. Nga ana e jashtme ajo është një kuti e thjeshtë e zezë, por duke u futur brenda, një është zhytur në iluzionin që dritat e udhëhequra, tingulli pulsues dhe grafikat e gjalla krijojnë së bashku. Identiteti i ekspozitës shumëngjyrëshe është krijuar në frymën e pavijonit, duke përdorur grafika nga brenda pavijonit dhe një font të projektuar me porosi.

Emri i Projektit : Pulse Pavilion, Emri i stilistëve : József Gergely Kiss, Emri i klientit : KJG Design.

Pulse Pavilion Instalimi Interaktiv I Artit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.