Revista Design
Revista Design
Arti Luksoz I Veshur

Animal Instinct

Arti Luksoz I Veshur Koleksioni i artit i veshur luksoz i skulptorit dhe argjendarit të NYC, Christopher Ross, është një seri copëzash të frymëzuara nga kafshët, botime të kufizuara, të krijuara në mënyrë intricive nga vetë artisti nga argjendi antik i pastër, ari 24 karat dhe xhami Bohemian. Duke mjegulluar qartë kufijtë midis artit, bizhuterisë, haute couture dhe dizajnit luksoz, rripat skulptural bëjnë për copa unike, provokuese të deklaratave që sjellin në trup konceptin e artit të kafshëve. Fuqizimi, tërheqës i syve dhe origjinalit, pjesët e deklaratave pa kohë janë një eksplorim i instinktit të kafshëve femërore në formë skulpturale.

Emri i Projektit : Animal Instinct, Emri i stilistëve : Christopher Ross, Emri i klientit : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct Arti Luksoz I Veshur

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.