Revista Design
Revista Design
Kopshti I Shtëpisë

Oasis

Kopshti I Shtëpisë Kopsht përreth vilës historike në qendër të qytetit. Komplot i gjatë dhe i ngushtë me dallime në lartësi prej 7m. Zona ishte e ndarë në 3 nivele. Kopshti më i ulët i përparme kombinon kërkesat e konservatorit dhe kopshtit modern. Niveli i dytë: Kopsht argëtimi me dy bela - në çatinë e një pishine nëntokësore dhe garazh. Niveli i tretë: Kopsht për fëmijë Woodland. Projekti synonte të largonte vëmendjen nga zhurma e qytetit dhe të kthehej drejt natyrës. Kjo është arsyeja pse kopshti ka disa tipare interesante të ujit si shkallët e ujit dhe murin e ujit.

Emri i Projektit : Oasis, Emri i stilistëve : Agnieszka Hubeny-Zukowska, Emri i klientit : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis Kopshti I Shtëpisë

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.