Revista Design
Revista Design
Divan

Marilyn Two Seat

Divan Frymëzuar nga Marilyn Monroe e mahnitshme dhe veshja e saj e vogël e bardhë. Eleganca e saj shkëlqen gjatë gjithë vizatimit të këmbëve të kësaj divan duke nxjerrë në pah një teknikë të veçantë tapiceri që simulon lëvizjen e veshjes. Divana Marilyn premton në këtë mënyrë të përmbushë dhomën tuaj me një elegancë që tejkalon interpretimin e formave, dhe të kapë të gjitha shkëlqimet dhe seksualitetin e divës më ikonike ndonjëherë.

Emri i Projektit : Marilyn Two Seat, Emri i stilistëve : Rafaela Luís, Emri i klientit : Kalira Design.

Marilyn Two Seat Divan

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.