Revista Design
Revista Design
Unaza

Ballerina

Unaza Dashuria e stilistit për muzikën klasike dhe baletin rus e frymëzoi atë për të krijuar këtë unazë, e cila ofron mundësinë për të shfaqur një nga pikat e forta të saj: dizenjimin me forma organike. Kjo unazë prej ari të trëndafilit dhe guri i saj morganit i rrethuar nga safirët rozë është një për tu parë. Dizajni bezel lejon që shkëlqimi i gurëve të çmuar të shkëlqejë dhe të tregojë ngjyrat e tyre ndërsa figura e balerinës dhe aranzhimi prej guri me onde përbëjnë një formë dinamike të unazës, duke dhënë përshtypjen se balerina po noton përgjatë dorës tuaj.

Emri i Projektit : Ballerina, Emri i stilistëve : Larisa Zolotova, Emri i klientit : Larisa Zolotova.

Ballerina Unaza

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.