Revista Design
Revista Design
Gjerdan

Angel Named Mother

Gjerdan Nëna me emrin Angel Necklace, frymëzuar nga dashuria amë, është krijuar në ngjarjen e Ditës së Nënës. Qëllimi i një dizajni të tillë të paharrueshëm është të përkujtoni vlerat shpirtërore të nënave dhe të provokoni dashnorët duke shikuar këtë objekt të çmuar të përjetshëm. Kjo gjerdan i pabarabartë mund t'i paraqitet një nëne, gruaje, vajze ose një zemre të dashur për të nxitur ndjenjën e të qenurit nënë.

Emri i Projektit : Angel Named Mother, Emri i stilistëve : Alireza Asadi, Emri i klientit : AR.A.

Angel Named Mother Gjerdan

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.