Revista Design
Revista Design
Koleksioni I Bizhuterive

Imagination

Koleksioni I Bizhuterive Në dekorimin e krijuar nga Yumin Konstantin, ne nuk do të shohim një përsëritje të mirëfilltë të natyrës. Format e tij për sytë janë të ndryshme, këto nuk janë foto nga atlasi i biologjisë, të ekzekutuara në metale të çmuara dhe gurë të çmuar. Këto janë objekte të krijuara për të dekoruar fytyrën dhe trupin e një personi. Për të shtuar gëzimin e tij për çdo ditë. Por, duke qenë forma të krijuara nga imagjinata e artistit, ato mbajnë brenda vetes jetën e natyrës përmes prekjes. Përmes strukturës dhe vetive prekëse të materialeve të padurueshme, përmes luajtjes së dritës dhe hijes në sipërfaqet e tyre.

Emri i Projektit : Imagination, Emri i stilistëve : Konstantin Yumin, Emri i klientit : Konstantin Yumin .

Imagination Koleksioni I Bizhuterive

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.