Revista Design
Revista Design
Tryeza E Laptopit

Ultraleggera

Tryeza E Laptopit Në hapësirën e jetesës së përdoruesit, ai do të jetë në gjendje të marrë përsipër detyrën e një tryeze kafeje dhe të plotësojë nevojat e vendosjes, largimit, mbajtjes në mend të një numri objektesh; Ai nuk është projektuar vetëm për përdorim laptop, por mund të jetë më pak specifik për përdorimin e laptopit; Mund të lejojë pozicione të ndryshme ulëse pa kufizuar lëvizshmërinë kur përdorni në gju; Me pak fjalë, një mobilje shtëpiake që nuk është e destinuar për t’u përdorur në gjunjë, por prapëseprapë rekomandohet përdorimi në momentet që gjenden në njësitë e ulëseve, si kolltukët e sediljeve për afat të shkurtër.

Emri i Projektit : Ultraleggera, Emri i stilistëve : Nur Seda Sahin, Emri i klientit : .

Ultraleggera Tryeza E Laptopit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.