Revista Design
Revista Design
Paketimi I Karameleve

5 Principles

Paketimi I Karameleve 5 Parimet është një seri paketimesh karamele dhe të pazakonshme me karamele. Rrjedh nga vetë kultura moderne pop, kryesisht kultura e pop-it në internet dhe memet e internetit. Everydo dizajn i paketave përfshin një karakter të thjeshtë të dallueshëm, njerëzit mund të lidhen me (Njeriu i Muskujve, Macja, Dashnorët dhe kështu me radhë), dhe një seri prej 5 citate të shkurtra frymëzuese ose qesharake rreth tij (pra emri - 5 Parime). Shumë citate kanë gjithashtu disa referenca pop-kulturore në to. Shtë e thjeshtë në prodhim por paketim vizualisht unik dhe është e lehtë për tu zgjeruar si seri

Emri i Projektit : 5 Principles, Emri i stilistëve : Anton Shlyonkin, Emri i klientit : Tasty Help.

5 Principles Paketimi I Karameleve

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.