Revista Design
Revista Design
Ndriçim

plUsminus

Ndriçim Një ndriçues unik plus që mund të rrotullohet, zhvendoset, hiqet ose shpërndahet elementet funksionale të ndriçuesit. Absolutisht çdo person mund të rregullojë llambën sipas gjykimit të tij dhe të mbledhë një ekran ose ndriçim sipër shiritit, një llambadar luksoz ose llambë pune, instalim dekorativ ose llambë dyshemeje. Materiali qelqi, bakri, bronzi personifikimi i një objekti të shkëlqyeshëm. Një element ka një madhësi 500 x 50 x 50

Emri i Projektit : plUsminus, Emri i stilistëve : Taras Zheltyshev, Emri i klientit : TarasovDesign.

plUsminus Ndriçim

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.