Revista Design
Revista Design
Syzet E Palosshme

Blooming

Syzet E Palosshme Dizajni i syzeve të Sonja u frymëzua nga lulet e lulëzimit dhe kornizat e hershme të spektaklit. Kombinimi i formave organike të natyrës dhe elementeve funksionale të kornizave të spektaklit, projektuesi zhvilloi një send të konvertueshëm që mund të manipulohet lehtësisht duke dhënë disa pamje të ndryshme. Produkti është dizajnuar gjithashtu me një mundësi praktike palosjeje, duke zënë sa më pak hapësirë të jetë e mundur në çantën e transportuesve. Lentet prodhohen nga pleksiglasi me prerje lazer me printime me lule Orkide, dhe kornizat bëhen me dorë duke përdorur bronz të praruar prej ari 18k.

Emri i Projektit : Blooming, Emri i stilistëve : Sonja Iglic, Emri i klientit : Sonja Iglic.

Blooming Syzet E Palosshme

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.