Revista Design
Revista Design
Rinovimi I Ndërtesave Historike

BrickYard33

Rinovimi I Ndërtesave Historike Në Tajvan, edhe pse ka disa raste të tilla të rinovimit të ndërtesave historike, por ajo ka një rëndësi historike, është një vend i mbyllur më herët, tani ai hapet para të gjithëve. Ju mund të ngrënit këtu, ju mund të bëni një shëtitje këtu, të performoni këtu, të shijoni peizazhin këtu, të dëgjoni muzikë këtu, të bëni leksione, dasmë, madje edhe të sapo përfunduar prezantimin e makinave BMW dhe AUDI, me shumë funksione. Këtu mund të gjeni kujtime për të moshuarit gjithashtu mund të jetë brezi i ri për të krijuar kujtime.

Emri i Projektit : BrickYard33, Emri i stilistëve : Chien Hwa Huang, Emri i klientit : HC Space Design.

BrickYard33 Rinovimi I Ndërtesave Historike

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.