Revista Design
Revista Design
Divan Modular

Laguna

Divan Modular Veshja e stilistëve Laguna është një koleksion i gjerë bashkëkohor i sofave dhe stileve modulare. Projektuar nga Arkitektja italiane Elena Trevisan me zona të shtrimit në korporatë në mendje, është një zgjidhje e përshtatshme për zonat e pritjes të mëdha apo të vogla dhe hapësirat thyerëse. Modulet e lakuar, rrethore dhe të drejtpërdrejtë të divanit me dhe pa krah të gjitha do të kombinohen së bashku pa probleme me tavolinat e kafesë që përputhen për të siguruar fleksibilitet për të krijuar disa skema të dizajnit të brendshëm.

Emri i Projektit : Laguna, Emri i stilistëve : Elena Trevisan, Emri i klientit : SITIA .

Laguna Divan Modular

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.