Revista Design
Revista Design
Varëse

My Soul

Varëse Pendant My Soul është një model bashkëkohor i një realizmi klasik i cili ndërthur topologjinë harmonike dhe të qetë me një realizëm të luleve dhe një zogu. Zambakët e përzgjedhjes dhe një kumbushkë nuk janë një zgjedhje e rastësishme. Një njollë është një simbol i forcës për njerëzit që kanë kaluar shumë në jetë dhe zambakët janë të njohur mirë për lulëzimet dhe bukurinë e tyre të gjatë. Kombinimi i dy simboleve përshkruan një shpirt të përjetshëm i cili realizon rritjen shpirtërore përmes sfidave në jetë. Kjo varëse mund të përdoret si një sharm për një byzylyk.

Emri i Projektit : My Soul, Emri i stilistëve : Larisa Zolotova, Emri i klientit : Larisa Zolotova.

My Soul Varëse

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.