Revista Design
Revista Design
Libri I Gatimit

12 Months

Libri I Gatimit Libri i kuzhinës hungareze në tryezën e kafesë 12 Muaj, nga autori debutues Eva Bezzegh, u lançua në Nëntor 2017 nga Botimet Artbeet. Shtë një titull artistik unik piktoresk që paraqet sallata sezonale që paraqesin shijet e disa kuzhinave nga e gjithë bota në një qasje mujore. Kapitujt ndjekin ndryshimet e stinëve në pllakat tona dhe në natyrë përgjatë një viti të tërë në 360pp duke kërkuar receta sezonale dhe ushqime përkatëse, peizazhe lokale dhe portrete të jetës. Përveçse është një koleksion tematik jo-teknik i recetave, ai premton një përvojë të qëndrueshme të librit artistik.

Emri i Projektit : 12 Months, Emri i stilistëve : Eva Bezzegh, Emri i klientit : Artbeet.

12 Months Libri I Gatimit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.