Revista Design
Revista Design
Filxhan Kafeje Dhe Tigan

WithDelight

Filxhan Kafeje Dhe Tigan Shërbimi i trajtonëve të ëmbël me madhësi të kafshuar nga ana e kafesë është pjesë e shumë kulturave të ndryshme pasi është zakon të servirni një filxhan kafe me kënaqësi turke në Turqi, biskota në Itali, churros në Spanjë dhe data në Arabi. Sidoqoftë, në vazo konvencionale këto trajtime rrëshqasin drejt kupës së nxehtë të kafesë dhe ngjiten ose lagështohen nga derdhjet e kafesë. Për të parandaluar këtë, kjo filxhan kafeje ka një tigan me lojëra elektronike të posaçme duke mbajtur në vend trajton kafe. Meqenëse kafeja është një nga pijet më të nxehta kuintesenciale, përmirësimi i cilësisë së përvojës së pirjes së kafesë ka rëndësi në lidhje me jetën e përditshme.

Emri i Projektit : WithDelight, Emri i stilistëve : Rana Nur Ozdeslik, PhD, Emri i klientit : Brown University.

WithDelight Filxhan Kafeje Dhe Tigan

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.