Revista Design
Revista Design
Kitara Shumëfunksionale

Black Hole

Kitara Shumëfunksionale Vrima e zezë është një kitarë shumë funksionale e bazuar në stilet e muzikës hard rock dhe metalike. Forma e trupit u jep lojtarëve kitarë ndjenjën e rehatisë. Shtë e pajisur me një ekran kristal të lëngshëm në fretboard për të gjeneruar efekte vizuale dhe programe mësimi. Shenjat e Braille pas qafës së kitarës, mund të ndihmojnë njerëzit që janë të verbër ose kanë vizion të ulët për të luajtur kitarë.

Emri i Projektit : Black Hole, Emri i stilistëve : Pouladvar, Emri i klientit : Pouladvar Design Group.

Black Hole Kitara Shumëfunksionale

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.