Revista Design
Revista Design
Marka Dhe Paketimi

Leman Jewelry

Marka Dhe Paketimi Zgjidhja vizuale për identitetin e ri të bizhuterive Leman ishte një sistem i ri i plotë për të ekspozuar ndjenjën luksoze, të hollë por të sofistikuar dhe minimale. Logoja e re e frymëzuar nga procesi i punës Leman, shërbimi i tyre i hartimit të couture haute, duke krijuar të gjitha format e diamantit që rrethojnë një simbol yll ose shkëlqim, duke krijuar një simbol të sofistikuar dhe gjithashtu duke i bërë jehonë efektit të ndritshëm të diamantit. Në vazhdim, të gjitha materialet e kolateralit u prodhuan me detaje me cilësi të lartë për të nxjerrë në pah dhe pasuruar luksin e të gjithë elementëve vizualë të markës së re.

Emri i Projektit : Leman Jewelry, Emri i stilistëve : M — N Associates, Emri i klientit : Leman Jewelry Vietnam.

Leman Jewelry Marka Dhe Paketimi

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.