Revista Design
Revista Design
Ekspozita

LuYu

Ekspozita Arti ndikon në jetën dhe jeta sjell pasqyrim të thellë dhe interpretim të artit. Distanca midis artit dhe jetës mund të jetë në udhëtimin e përditshëm. Nëse hani çdo vakt me kujdes, mund ta ktheni jetën tuaj në art. Krijimi i stilistit është gjithashtu arti, i cili prodhohet me mendimet e tij. Teknikat janë mjete, dhe shprehjet janë rezultate. Vetëm me mendime do të ketë vepra vërtet të mira.

Emri i Projektit : LuYu, Emri i stilistëve : Ran Tian, Emri i klientit : Utien Architectural Space Design Co.,LTD..

LuYu Ekspozita

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.