Revista Design
Revista Design
Shfaqja E Daulleve Kinetike Elektronike

E Drum

Shfaqja E Daulleve Kinetike Elektronike Frymëzuar nga një xhirosferë. shfaqja ndërthur një numër elementësh që së bashku krijojnë një përvojë të jashtëzakonshme. Instalimi ndryshon formën e tij dhe krijon një mjedis dinamik që bateristi të interpretojë. Edrum thyen pengesën midis dritës së shëndoshë dhe hapësirës, secila shënim përkthehet në dritë.

Emri i Projektit : E Drum, Emri i stilistëve : Idan Herbet, Emri i klientit : Teta Music , Cochavi&Klein.

E Drum Shfaqja E Daulleve Kinetike Elektronike

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.