Revista Design
Revista Design
Modeli I Ri I Konsumit

Descry Taiwan Exhibition

Modeli I Ri I Konsumit Ekspozita, në Mountain Alishan, një tërheqje e famshme turistike në Tajvan, kombinon artet me industrinë tradicionale të çajit Tajvan. Bashkëpunimi ndër-sektorial i kësaj ekspozite mund të sjellë modulin e ri të biznesit. Në secilën pako, turistët mund të shohin shprehje të ndryshme që përcjellin të njëjtën temë, & amp; quot; Tajvan. & Amp; quot; Të zhytur në peizazhin e bukur të Tajvanit, vizitorët do të kenë një kuptim më të thellë të kulturës dhe industrisë së çajit tajvanez.

Emri i Projektit : Descry Taiwan Exhibition, Emri i stilistëve : SHAN MAI FOOD, Emri i klientit : Tea Farm No. 35.

Descry Taiwan Exhibition Modeli I Ri I Konsumit

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.