Revista Design
Revista Design
Paketa E Dhuratave Ushqimore Gustator

Saintly Flavours

Paketa E Dhuratave Ushqimore Gustator Saintly Flavors është një grup dhuratë ushqimesh gustator që synon konsumatorët e dyqaneve të nivelit të lartë. Duke ndjekur trendin në të cilin ushqimi dhe ngrënia janë bërë në modë, frymëzimi për projektin vjen nga tema e modës Katolike e vitit 2018 e Met Gala të Katolikizmit. Jeremy Bonggu Kang u përpoq të krijojë një pamje që tërheq vëmendjen e konsumatorëve të dyqaneve të lartë, duke përdorur stilin e zbukuruar dhe tradicional të ilustrimit për të përfaqësuar traditën e pasur të artit dhe bërjen e ushqimit me cilësi të lartë në Manastiret Katolike.

Emri i Projektit : Saintly Flavours, Emri i stilistëve : Bonggu (Jeremy) Kang, Emri i klientit : Jeremy Bonggu Kang.

Saintly Flavours Paketa E Dhuratave Ushqimore Gustator

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.