Revista Design
Revista Design
Restorant

Blue Chip Indulgence

Restorant Kënaqësia Blue Chip është një projekt që tregon martesën harmonike midis modeleve klasike dhe moderne të sjellura në jetë përmes një ambienti elegant, të pjekur dhe të ngrohtë. Duke marrë parasysh strukturën dhe arkitekturën e rezidencës koloniale në të cilën ndodhet restoranti Blanc, pjesa më e madhe e rrethinës u bë për të imituar vibe-in e Vjetër në anglisht ndërsa përfshin pajisje moderne duke përdorur mobilje të bëra me porosi dhe ndeshjeve me detaje të hollësishme. Dizajni i kuruar lejon që restoranti t'u shërbejë klientëve në mënyrë fleksibile, ndërsa siguron intimitet dhe kënaqësi për të gjitha llojet e klientëve.

Emri i Projektit : Blue Chip Indulgence, Emri i stilistëve : Chaos Design Studio, Emri i klientit : Chaos Design Studio.

Blue Chip Indulgence Restorant

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.