Revista Design
Revista Design
Uebfaqja

Travel

Uebfaqja Dizajni përdori një stil minimalist, në mënyrë që të mos mbingarkohej përvoja e përdoruesit me informacion të panevojshëm. Shtë gjithashtu shumë e vështirë të përdoret një stil minimalist në industrinë e udhëtimeve pasi paralelisht me një dizajn të thjeshtë dhe të qartë, përdoruesi duhet të marrë informacion të plotë në lidhje me udhëtimin e tij dhe kjo nuk është e lehtë për tu kombinuar.

Emri i Projektit : Travel , Emri i stilistëve : Saltanat Tashibayeva, Emri i klientit : Saltanat Tashibayeva.

Travel  Uebfaqja

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.