Revista Design
Revista Design
Skulptura

Atgbeyond

Skulptura Xi'an ndodhet në vendin e fillimit të Rrugës së Mëndafshit të Madh. Në procesin kërkimor krijues të artit, ato ndërthurin natyrën moderne të markës së hotelit Xi'an W, historinë dhe kulturën speciale të Xi'an dhe historitë e mrekullueshme të artit të dinastisë Tang. Pop i kombinuar me artin e mbishkrimeve bëhet shprehja artistike e hotelit W që pati një ndikim të thellë.

Emri i Projektit : Atgbeyond , Emri i stilistëve : Lin Lin, Emri i klientit : Marriott Group W hotel Xi'an.

Atgbeyond  Skulptura

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.