Revista Design
Revista Design
Dyqan Farmaci

Izhiman Premier

Dyqan Farmaci Dizajni i ri i dyqanit Izhiman Premier evoluoi rreth krijimit të një përvoje të modës dhe moderne. Dizajneri përdori një përzierje të ndryshme materialesh dhe detajesh për të shërbyer çdo cep të artikujve të shfaqur. Çdo zonë ekspozimi u trajtua veçmas duke studiuar vetitë e materialeve dhe mallrat e shfaqura. Krijimi i një martese materialesh që përzihen midis mermerit të Kalkutës, drurit të arrës, drurit të lisit dhe qelqit ose akrilit. Si rezultat, përvoja u bazua në secilin funksion dhe preferencat e klientit me një dizajn modern dhe elegant të përputhshëm me artikujt e shfaqur të servirur.

Emri i Projektit : Izhiman Premier , Emri i stilistëve : Emad Amin Salameh, Emri i klientit : SADDA design and build .

Izhiman Premier  Dyqan Farmaci

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.