Revista Design
Revista Design
Restoranti

Thankusir Neverland

Restoranti Zona e projektit të tërë është mjaft e madhe, kostoja e energjisë elektrike dhe e transformimit të ujit dhe ajrit të kondicionuar qendror janë të larta, si dhe pajisje dhe pajisje të tjera të kuzhinës, kështu që buxheti i disponueshëm për dekorimin e hapësirës së brendshme është mjaft i kufizuar, kështu që dizajnerët marrin " bukuria natyrore e vetë ndërtesës & quot ;, e cila jep një surprizë të madhe. Kulmi është modifikuar duke instaluar drita qielli me madhësi të ndryshme në majë. Gjatë ditës, dielli shkëlqen përmes dritave të qiellit, krijon natyrën dhe efektin e dritës së harmonizuar.

Emri i Projektit : Thankusir Neverland, Emri i stilistëve : Bo Zhou, Emri i klientit : Jingle Design.

Thankusir Neverland Restoranti

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.