Revista Design
Revista Design
Karriget Me Rrota

Ancer Dynamic

Karriget Me Rrota Ancer, shtrati që parandalon karriget me rrota, përqendrohet jo vetëm në rrjedhshmërinë e lëvizjeve të tij, por edhe në komoditetin e pacientit, veçanërisht të atyre që e përdorin atë për një periudhë të zgjatur kohe. Dizajni inovativ së bashku me një airbag dinamik të vendosur në jastëkun e sediljeve, dhe dorezën e rrotullueshme, e diferencon atë nga karrocat e rregullta. Me shumë përpjekje të investuara, dizajni i karrigeve me rrota u përfundua dhe u vërtetua se ndihmoi në parandalimin e shtretërve. Zgjidhja dhe parimet e projektimit bazohen në rezultatet e mbledhura nga përdoruesit e karrigeve me rrota, gjë që çon në një përvojë autentike të përdoruesit.

Emri i Projektit : Ancer Dynamic, Emri i stilistëve : Ran Zhou, Emri i klientit : Northeastern University.

Ancer Dynamic Karriget Me Rrota

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.