Revista Design
Revista Design
Kopshti Cifi Donut

CIFI Donut

Kopshti Cifi Donut Kopshti i fëmijëve CIFI Donut i është bashkangjitur një komuniteti rezidencial. Për të krijuar një vend aktiviteti arsimor parashkollor që integron praktikueshmërinë dhe bukurinë, ai përpiqet të ndërthurë hapësirën e shitjeve me hapësirën e arsimit. Nëpërmjet strukturës së unazës që lidh hapësirat tre-dimensionale, ndërtesa dhe peizazhi janë integruar në mënyrë harmonike, duke formuar një vend aktiviteti plot argëtim dhe domethënie edukative.

Emri i Projektit : CIFI Donut, Emri i stilistëve : Sun Hu, Emri i klientit : Guangzhou S.P.I Design Co., LTD.

CIFI Donut Kopshti Cifi Donut

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.