Revista Design
Revista Design
Banjë

Passion

Banjë Kjo dhomë e banjës mishëron Yang dhe Yin, të zezë dhe të bardhë, pasionin dhe paqen. Mermeri natyral i jep kësaj dhome një pamje origjinale dhe unike. Dhe ndërsa ne jemi gjithmonë në kërkim të një ndjenje natyrale, unë kam vendosur të përdorim materiale organike, të cilat krijojnë një atmosferë vërtet të qetë. Tavani është si prekja përfundimtare që sjell një harmoni të brendshme në këtë dhomë. Shumica e pasqyrave e bëjnë atë të duket më shumë hapësirë. Switelsat, bazat dhe aksesorët u zgjodhën të gjithë për t'iu përshtatur skemës së ngjyrave të kromit të krehur. Kromi i krehur duket i stilit të lartë kundër pllakave të zeza dhe përputhet me brendësinë.

Emri i Projektit : Passion, Emri i stilistëve : Julia Subbotina, Emri i klientit : Julia Subbotina.

Passion Banjë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.