Revista Design
Revista Design
Çantë Dore

Handbags 3D

Çantë Dore Fryma e markës Mariela Calvé mund të përcaktojë një propozim nga dizajni modern, femëror dhe kozmopolit, i thjeshtë, elegant dhe me dizajn, me kujdes të veçantë në përfundimet dhe detajet. Në secilën prej koleksioneve të tyre të çantave dhe aksesorëve nënvizon kombinimi i formave organike dhe arkitektonike, të përmirësuara me materiale të shkëlqyera dhe ngjyra të gjalla, duke siguruar atë gjurmë kaq të veçantë dhe unike. Karakterizohet duke promovuar një stil të ri, ku lëkura, kanavacë, neoprene dhe materiale të tjera të zgjedhura me kujdes janë protagonistët kryesorë.

Emri i Projektit : Handbags 3D, Emri i stilistëve : Mariela Calvé, Emri i klientit : Mariela Calvé.

Handbags 3D Çantë Dore

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.