Revista Design
Revista Design
Çantë Dore

Handbags 3D

Çantë Dore Fryma e markës Mariela Calvé mund të përcaktojë një propozim nga dizajni modern, femëror dhe kozmopolit, i thjeshtë, elegant dhe me dizajn, me kujdes të veçantë në përfundimet dhe detajet. Në secilën prej koleksioneve të tyre të çantave dhe aksesorëve nënvizon kombinimi i formave organike dhe arkitektonike, të përmirësuara me materiale të shkëlqyera dhe ngjyra të gjalla, duke siguruar atë gjurmë kaq të veçantë dhe unike. Karakterizohet duke promovuar një stil të ri, ku lëkura, kanavacë, neoprene dhe materiale të tjera të zgjedhura me kujdes janë protagonistët kryesorë.

Emri i Projektit : Handbags 3D, Emri i stilistëve : Mariela Calvé, Emri i klientit : Mariela Calvé.

Handbags 3D Çantë Dore

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Designer i ditës

Dizajnerët, artistët dhe arkitektët më të mirë në botë.

Dizajni i mirë meriton njohje të madhe. Do ditë, ne jemi të kënaqur të paraqesin dizajnerë të mahnitshëm të cilët krijojnë dizajne origjinale dhe inovative, arkitekturë të mahnitshme, modë elegant dhe grafikë krijuese. Sot, ne po ju paraqesim një nga projektuesit më të mëdhenj në botë. Kontrolloni një portofol të projektimit fitues të çmimeve sot dhe merrni frymëzimin tuaj të përditshëm të projektimit.