Revista Design
Revista Design
Karrige

SERENAD

Karrige Unë respektoj për të gjitha llojet e karrigeve. Sipas mendimit tim, një nga gjërat më të rëndësishme dhe klasike dhe të veçanta në hartimin e brendshme është karrige. Ideja e karriges Serenad vjen nga një mjellmë mbi ujë e cila u kthye dhe e vendos fytyrën mes krahëve. Ndoshta sipërfaqja e ndritshme dhe e shkëlqyeshme në karrigen Serenad me dizajn të ndryshëm dhe të veçantë është bërë vetëm për vende shumë të veçanta dhe unike.

Emri i Projektit : SERENAD, Emri i stilistëve : Ali Alavi, Emri i klientit : Ali Alavi Design.

SERENAD Karrige

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.