Revista Design
Revista Design
Struktura E Rrezes Së Kolonës

Brackets

Struktura E Rrezes Së Kolonës Dizajni është një zgjidhje teknike për të siguruar sisteme të moduluara për të rehabilituar hapësirat e padobishme në çatitë në të gjithë botën, ndërsa përshtatet me strukturën e mëparshme të secilës ndërtesë. Një nga shumë funksionet e saj është ruajtja e energjisë elektrike. Ajo ishte gjithashtu e dizajnuar estetikisht për të funksionuar në brendësi qoftë nga veshja e parashikuar për të, në materiale ose përfundime të ndryshme, ose nga thekse arredimi si majë të kundërta, tavolina dhe ndarje. Gjithashtu siguron një sistem ngrohës diellor që i bën hapësirat e qëndrueshme energjikisht.

Emri i Projektit : Brackets, Emri i stilistëve : Dalia Sadany, Emri i klientit : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets Struktura E Rrezes Së Kolonës

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.