Revista Design
Revista Design
Dekor Shishja

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Dekor Shishja Ari i ndritshëm "Gold vodka". Edicioni i Zi ”trashëgoi pamjen e tij ekskluzive nga arti popullor Lituanisht. Rhombus dhe herringbones, të kombinuara nga sheshe të vogla, janë modele shumë të zakonshme në artin popullor Lituanisht. Megjithëse referenca për këto motive kombëtare fituan më shumë forma moderne - reflektimet misterioze të së kaluarës u shndërruan në art modern. Ngjyrat e domosdoshme të artë dhe të zeza theksojnë procesin e jashtëzakonshëm të filtrimit të vodkës përmes thëngjillit dhe filtrave të artë. Kjo është ajo që e bën "Gold vodka Gold". Edicion i Zi ”kaq delikate dhe kristal i qartë.

Emri i Projektit : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Emri i stilistëve : Asta Kauspedaite, Emri i klientit : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Dekor Shishja

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.