Revista Design
Revista Design
Mobiljet Për Banjë

Sott'Aqua Marino

Mobiljet Për Banjë Koleksioni Sott'Aqua Marino me detajet e tij krijuese të botës nënujore në banjë, ofron luksin e dizajnimit të banjës tuaj duke përdorur gamën e gjerë të zgjedhjeve të modulimit të disponueshme.Sott'Aqua Marino është në gjendje të ofrojë një qasje unike të projektimit për çdo banjo me fleksibilitetin e saj për tu përdorur me dollapë lavaman një ose dyfish. Pasqyra e rrumbullakët e montuar në mur me një varëse rrobash ka fshehur edhe sistemin e ndriçimit. Osmanet e gjoksit të kedrit në rrota funksionojnë gjithashtu si një shportë lavanderish.

Emri i Projektit : Sott'Aqua Marino, Emri i stilistëve : Isvea Eurasia, Emri i klientit : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Mobiljet Për Banjë

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.