Revista Design
Revista Design
Tavolina Shumë Funksionale

Portable Lap Desk Installation No.1

Tavolina Shumë Funksionale Ky Instalim Portable Lap Desk Nr.1 është krijuar për të siguruar përdoruesve një hapësirë pune që është fleksibël, i gjithanshëm, i përqendruar dhe i rregullt. Tavolina përbëhet nga një zgjidhje jashtëzakonisht e kursimit të hapësirës në mur, dhe mund të ruhet e sheshtë kundër murit. Tavolina e bërë nga bambu është e heqshme nga kllapa e murit e cila lejon përdoruesin ta përdorë atë si një tavolinë xhiro në vende të ndryshme të shtëpisë. Tavolina gjithashtu përbëhet nga një zakon në të gjithë pjesën e sipërme, e cila mund të përdoret si telefoni ose tabletë për të përmirësuar përvojën e përdoruesit të produktit.

Emri i Projektit : Portable Lap Desk Installation No.1, Emri i stilistëve : Liyang Liu, Emri i klientit : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 Tavolina Shumë Funksionale

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.