Revista Design
Revista Design
Tavolina Shumë Funksionale

Portable Lap Desk Installation No.1

Tavolina Shumë Funksionale Ky Instalim Portable Lap Desk Nr.1 është krijuar për të siguruar përdoruesve një hapësirë pune që është fleksibël, i gjithanshëm, i përqendruar dhe i rregullt. Tavolina përbëhet nga një zgjidhje jashtëzakonisht e kursimit të hapësirës në mur, dhe mund të ruhet e sheshtë kundër murit. Tavolina e bërë nga bambu është e heqshme nga kllapa e murit e cila lejon përdoruesin ta përdorë atë si një tavolinë xhiro në vende të ndryshme të shtëpisë. Tavolina gjithashtu përbëhet nga një zakon në të gjithë pjesën e sipërme, e cila mund të përdoret si telefoni ose tabletë për të përmirësuar përvojën e përdoruesit të produktit.

Emri i Projektit : Portable Lap Desk Installation No.1, Emri i stilistëve : Liyang Liu, Emri i klientit : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 Tavolina Shumë Funksionale

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Legjenda e dizajnit të ditës

Dizajnerët legjendarë dhe veprat e tyre fituese të çmimeve.

Legends Design janë dizajnerë jashtëzakonisht të famshëm, të cilët e bëjnë Botën tonë një vend më të mirë me modelet e tyre të mira. Zbuloni stilistët legjendar dhe modelet e tyre inovative të produkteve, veprat origjinale të artit, arkitekturën krijuese, modelet e pazgjidhura të modës dhe strategjitë e dizajnit. Shijoni dhe eksploroni veprat origjinale të projektimit të stilistëve, artistëve, arkitektëve, inovatorëve dhe markave në të gjithë botën. Frymëzohuni nga modelet krijuese.