Revista Design
Revista Design
Foulard Mëndafshi

Passion

Foulard Mëndafshi "Pasioni" është një nga objektet e "Regards". Shishe shaminë mëndafshi në një shesh xhepi ose kornizë atë si vepër arti dhe bëje që të zgjasë gjatë gjithë jetës. Likeshtë si një lojë - çdo objekt ka më shumë se një funksion. "Regards" mishërojnë një lidhje të butë midis zanateve të vjetra dhe objekteve moderne të projektimit. Do dizajn është një art unik i artit dhe tregon një histori të ndryshme. Imagjinoni një vend ku çdo detaj i vogël tregon një histori, ku cilësia është një vlerë e jetës, dhe luksi më i madh është të qenit i vërtetë për veten tuaj. Kjo është ajo ku "Regards" ju takon. Lëreni artin t'ju takojë dhe plakeni me ju!

Emri i Projektit : Passion, Emri i stilistëve : Milena Grigaitiene, Emri i klientit : Regards.

Passion Foulard Mëndafshi

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.