Revista Design
Revista Design
Pallto Llogore

Renaissance

Pallto Llogore Dashuria dhe shkathtësia. Një histori e bukur e përshkruar në pëlhurë, rrobaqepësi dhe koncept i këtij tangali, së bashku me të gjitha rrobat e tjera të koleksionit. Veçantia e kësaj pjese është pa dyshim modelimi urban, prekja minimaliste, por ajo që është vërtet befasuese këtu, përkundrazi mund të jetë shkathtësia e saj. Vetëm mbyll sytë, të lutem. Së pari, duhet të shihni një person serioz që po shkon në punën e saj serioze. Tani shtrëngoni kokën, dhe vetëm para jush do të shihni një pallto të shkruar me llogore blu, me disa mendime magnetike mbi të. Shkruar me një dorë. Me dashuri, të riprodhueshme!

Emri i Projektit : Renaissance, Emri i stilistëve : Adina Banea, Emri i klientit : Reprobable.

Renaissance Pallto Llogore

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.