Revista Design
Revista Design
Shtëpia E Banimit

Soulful

Shtëpia E Banimit E gjithë hapësira bazohet në qetësi. Të gjitha ngjyrat e sfondit janë të lehta, gri, të bardha, etj. Për të balancuar hapësirën, në hapësirë shfaqen disa ngjyra shumë të ngopura dhe disa tekstura me shtresa, të tilla si e kuqe e thellë, siç janë jastëkët me printime unike, siç janë disa zbukurime me teksturë . Ato bëhen ngjyrat e mrekullueshme në holl, duke shtuar edhe ngrohtësinë e duhur në hapësirë.

Emri i Projektit : Soulful , Emri i stilistëve : Sha Lu, Emri i klientit : MULU .

Soulful  Shtëpia E Banimit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.