Revista Design
Revista Design
Atrium

Sberbank Headquarters

Atrium Zyra e arkitekturës zvicerane Evolution Design në partneritet me arkitekturën ruse të arkitekturës T + T Architects ka projektuar një atrium të gjerë shumëfunksional në selinë e re të korporatave të Sberbank në Moskë. Dita e përmbytur e atriumit ka hapësira të larmishme kurorëzimesh dhe një bar kafeje, me dhomën e mbledhjes në formë diamanti të pezulluar si pikën kryesore të oborrit të brendshëm. Reflektimet e pasqyrës, fasada e brendshme me xham dhe përdorimi i bimëve shtojnë ndjenjën e hapësirës dhe vazhdimësisë.

Emri i Projektit : Sberbank Headquarters, Emri i stilistëve : Evolution Design, Emri i klientit : Sberbank of Russia.

Sberbank Headquarters Atrium

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.