Revista Design
Revista Design
Vazo

Rainforest

Vazo Vazat e Rainforest janë një përzierje e formave të dizajnuara 3D dhe teknikës tradicionale skandinave me avull. Pjesët e formës së duarve kanë xhami jashtëzakonisht të trashë me spërkatje të ngjyrës së lundrueshme pa peshë. Koleksioni studiomade është frymëzuar nga kontrastet e natyrës, dhe se si krijon harmoni.

Emri i Projektit : Rainforest, Emri i stilistëve : Sini Majuri, Emri i klientit : Sini Majuri.

Rainforest Vazo

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.