Revista Design
Revista Design
Ekspozita E Rrugës

Boom

Ekspozita E Rrugës Ky është një projekt i projektimit të ekspozitës për rrugicën e një marke të modës në Kinë. Tema e kësaj shfaqje rrugore nxjerr në pah potencialin e të rinjve për të stilizuar imazhin e tyre, dhe simbolizon zhurmën shpërthyese që kjo rrugë e hapur e bërë në publik. Forma Zigzag u përdor si elementi kryesor vizual, por me konfigurime të ndryshme kur aplikohej në kabinat në qytete të ndryshme. Struktura e kabinave të ekspozitës ishin të gjitha "pjesë-pjesë" të parafabrikuara në fabrikë dhe të instaluara në vend. Disa pjesë mund të ripërdoren ose rikonfigurohen për të formuar një model të ri të kabinës për ndalimin tjetër të rrugës.

Emri i Projektit : Boom, Emri i stilistëve : Lam Wai Ming, Emri i klientit : PMTD Ltd..

Boom Ekspozita E Rrugës

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.