Revista Design
Revista Design
3 Në 1 Pajisje Kompjuterike

STACK TOWER

3 Në 1 Pajisje Kompjuterike Kulla Stack DIXIX është krijuar për të organizuar pajisje të ndryshme elektronike në një bllok të bukur dhe të rregullt, si një "KUJDES". Kjo kullë përmban një altoparlant stereo (amplifikon tingullin dhe muzikën nga kompjuteri juaj), një lexues kartash dhe një USB Dock. Fuqia dhe të dhënat transmetohen automatikisht pasi ato grumbullohen së bashku.

Emri i Projektit : STACK TOWER, Emri i stilistëve : Yen Lau, Emri i klientit : Dixix International Ltd..

STACK TOWER 3 Në 1 Pajisje Kompjuterike

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.