Revista Design
Revista Design
Mushama

UMBRELLA COAT

Mushama Ky mushama është një kombinim i një pallto shiu, një çadre dhe pantallona të papërshkueshëm nga uji. Në varësi të kushteve të motit dhe sasisë së shiut mund të rregullohet në nivele të ndryshme të mbrojtjes. Karakteristika e tij unike është se kombinon mushama dhe ombrellë në një artikull. Me "mushama e ombrellës" duart tuaja janë të lira. Gjithashtu, mund të jetë perfekt për aktivitete sportive si ngasja e biçikletës. Përveç kësaj në një rrugë të mbushur me njerëz ju nuk përplaseni me çadra të tjera pasi kapuçja e çadrës shtrihet mbi shpatullat tuaja.

Emri i Projektit : UMBRELLA COAT, Emri i stilistëve : Athanasia Leivaditou, Emri i klientit : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT Mushama

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.