Revista Design
Revista Design
Komo

Furniture of positive emotions

Komo Isshtë komo në komo, i cili është si i përbërë nga dy produkte të ndryshme - komo me dyer dhe komo me mbathje. Dyert e pazakonta e bënë komodin plotësisht funksional, dhe hapja e dyerve është si gaforret me kthetrat e hapura. Mobilje unike, të cilat sjellin gëzim. Thjesht për të prodhuar. Jep iluzionin e lëvizjes. Asnjë analog tjetër për këto mobilje.

Emri i Projektit : Furniture of positive emotions, Emri i stilistëve : Viktor Kovtun, Emri i klientit : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Komo

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.