Revista Design
Revista Design
Mbulesa Për Menunë

Magnetic menu

Mbulesa Për Menunë Disa fletë plastike transparente të lidhura me magnete që shërbejnë si mbulesë e përsosur për lloje të ndryshme të materialit të shtypur. Lehtë për t’u përdorur. Lehtë për tu prodhuar dhe mirëmbajtur. Produkt i zgjatur që kursen kohë, para, lëndë të para. Miqësore me mjedisin. Përshtatur lehtësisht për qëllime të ndryshme. Përdorimi ideal në restorante si një mbulesë për menu. Kur kamerieri ju sjell vetëm një faqe me kokteje frutash, dhe vetëm një faqe me ëmbëlsira për mikun tuaj, për shembull, është pothuajse si menutë e personalizuar të bëra vetëm për ju.

Emri i Projektit : Magnetic menu, Emri i stilistëve : Dragan Jankovic, Emri i klientit : .

Magnetic menu Mbulesa Për Menunë

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.