Revista Design
Revista Design
Tryeza

Minimum

Tryeza Shumë e lehtë dhe e thjeshtë në prodhim dhe transport. Designshtë dizajn shumë funksional, megjithëse është shumë i lehtë dhe unik. Kjo njësi është plotësisht e çmontuar njësia, e cila mund të çmontohet dhe montohet në çdo vend. Gjatësia mund të bëhet e kombinuar, pasi mund të jetë këmbë prej druri-metali, të mbledhura përmes lidhësve metalikë. Forma dhe ngjyra e këmbëve mund të ndryshohen sipas kërkesave.

Emri i Projektit : Minimum, Emri i stilistëve : Viktor Kovtun, Emri i klientit : Xo-Xo-L design.

Minimum Tryeza

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.