Revista Design
Revista Design
Dollap

Deco

Dollap Një dollap i varur mbi një tjetër. Dizajn shumë unik, i cili lejon mobiljet të mos mbushin hapësirën, pasi kutitë nuk janë duke qëndruar në dysheme, por të pezulluara. Shtë shumë i përshtatshëm për përdorim, pasi kutitë u ndanë nga grupet dhe në këtë mënyrë do të jenë shumë të përshtatshme për përdoruesit. Ndryshimi i ngjyrave të materialeve është i disponueshëm.

Emri i Projektit : Deco, Emri i stilistëve : Viktor Kovtun, Emri i klientit : Xo-Xo-L design.

Deco Dollap

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.